Hastahanede Şenlik Var!

DeM Medipol ve DeM Marmara’nın ortaklığında DeM Gençlik yeniden akıllara kazınacak bir sosyal sorumluluk projesiyle karşımızda.

DeM Gençlik, 19-21 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul Medipol Üniversitesi Hastahanesi’nde kanser hastalığına sahip miniklerle buluştu.

Gönüllülerimiz ‘yalnızlık hissini yok etmek uğruna verilen savaş’ olarak adlandırdıkları mücadelerinde, hayatları hastahane dışına çıkamadan devam etmek zorunda kalan miniklere moral şenliği düzenledi.

Miniklere, yaşadıkları zor günleri bir miktar da olsa unutturan gençlerimiz miniklerin hayali kahramanları olarak onlarla boyama etkinlikleri, oyun atölyeleri ve birçok aktivite gerçekleştirdi.

Çocukların hastahane korkularının üstesinden gelmelerine katkıda bulunan gönüllüler hem kendileri için hem de hastahanede hayatlarına dokunma fırsatı buldukları çocuklar için büyük bir paylaşım alanı yarattı.

İki gün süren etkinlik sonunda hüzünlerin kahkahaya dönmesini sağlayan ve bu etkinlik boyunca tek vücut olan gençlerimize gönülden teşekkür ediyoruz.

Yorumlar kapalı.