Testimonials

Ben cok sık eğitim alıyorum. Teknoloji tabanlı uygulamaların kullanımı çok iyiydi. Yöntem olarak şimdiye kadar aldığım eğitimlerin hemen hepsinin önüne geçirdi.
Devamı
Eğitmenimizin enerjisi hiç düşmedi ve proje çalışmalarının hepsini ciddiye alarak değerlendirmesi çok iyiydi.
Devamı
Kültürlerarası öğrenme oturumundan sonra yalnızca dışarının penceremden nasıl göründüğünü değil, penceremi pencere yapan şeylerin neler olduğunu da farkettim.
Devamı
Bu eğitimle birlikte gönüllüğün aynı zamanda ciddi bir sorumluluk gerektirdiğini de farkettim.
Devamı
Daha önceki yaptığımız basketbol kamplarındaki büyük bir eksikliği kişisel gelişim eğitimleriyle tamamladığımızı düşünüyorum.
Devamı
Kişisel gelişim ekibinin basketbol kampımıza yaptıkları katkıdan çok mutluyuz. Bu işbirliğini geliştirerek devam etmek istiyoruz.
Devamı
Öncelikle bir eğitmenin görevinin eğitmek değil, katılımcılar ile birlikte yeniden öğrenme sürecine girmek olduğunu anladım.
Devamı
Bu eğitici eğitimi ile birlikte yaklaşımımdaki her bir yapı taşını önüme alıp eleştirel, katılımcı ihtiyaçlarına göre değişebilen temellere dayandırarak ve diyalogcu bir yaklaşımla şekillendirerek içselleştirmeye 
Devamı
Evet kesinlikle değişim yaşadım. Öğrencilerin pasif olduğu, tek yönlü iletişimden dolayı dersler öğrencilere sıkıcı geliyorken, şimdi herkesin içinde olduğu, birlikte keşfettiğimiz yöntemlerden keyif alıyoruz.
Devamı
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Devamı